Bizden Tüm Haberler

6552 Sayılı Kanun Gereği Eşkom A.Ş. Ebys Uygulamasında Yapılması Gerekenler

6552 sayılı kanun 11/09/2014 tarih ve 29116 numaralı mükerrer resmi gazete ile yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. 6552 sayılı Kanunun 73 üncü maddesinin on altıncı fıkrasında, belediyelerin ve büyükşehir belediyeleri su ve kanalizasyon idarelerinin madde kapsamında yapılandırılarak ödenecek alacakları sayılmıştır.

Bu kanunla ilgili detaylı bilgi almak ve EBYS uygulaması üzerinden yapılacaklar detaylı bilgi için tıklayınız.>>

Otopark, Zabıta ve Su Okuma Modüllerimiz

EŞKOM Mobil Uygulamaları ile daha kısa zamanda daha çok iş yapın…

Mobil belediyecilik, teknoloji tabanlı kentsel yönetim sürecinin en önemli uygulamalarından bir tanesi haline gelmiştir. Uygulama sayesinde kullanılan mobil cihazlarla zaman ve mekana bağlı kalmaksızın önemli belediyecilik faaliyetleri gerçekleştirilebilmektedir Yaşantımıza yeni girmeye başlayan mobil-iş sadece cep telefonu veya WAP ile sınırlı değildir...


Satın Alma (Doğrudan Temin)

EŞKOM Satınalma Modülü ile alımlarınızı yapın, zamandan kazanın…

4734 Sayılı Kamu İhale kanunun 22. Maddesi “Doğrudan Temin Usulü” ile yapılacak alımların usul ve esaslarına göre hazırlanmış bir modüldür. Satınalmanın tüm aşamalarını kapsamaktadır. Her birim kendi birimine ait alımlarla ilgili talepte bulunabilir. Alımı yapılacak mal veya hizmetin farklı ekonomik sınıflandırmada olması halinde aynı alım için birden fazla onay belgesi, harcama talimatı hazırlanabilir. Şablon tanımlamaları ve eski alımlardan kayıt getirme (sözleşme, şartname vb.) özelliği vardır. Zaman kaybı yaşanmadan alımlar yapılabilir..


Araç Takip Modülümüz

EŞKOM Araç Takip Modülü ile belediyenize ek yük getiren araç masraflarından kurtulun…

Araç filosuna sahip ve araçlarının güvenliğini, verimliliğini daha düşük işletim maliyetini hedefleyen her kuruluşun araç takip sistemlerinden önemli ölçüde yararlanması gerekmektedir. Araç Takip Sistemleri genel olarak iki temel ihtiyaç için kullanılmaktadır. Birincisi verimliliği artırmak ikincisi ise filo denetimini sağlamaktır.


SMS Belediyeciliği

EŞKOM SMS Modülü ile vatandaşa iyi dileklerinizi iletin, vatandaş sizi yanında hissetsin…

SMS Modülü, Gelirler Modülü ile eşzamanlı çalışabilme özelliğine sahiptir. Gelirler Modülü’nde hazırlanmış olan borçlular raporu aynı ekran üzerinden rapor içeriğinde geçen mükelleflere mesaj olarak gönderilebilmektedir.


Iphone Talep & Şikayet Modülü

Değerli Yöneticiler EŞKOM E-Yönetim Uygulaması ile artık sormayın, sorgulayın…

İletişimin her gün biraz daha yaşamımızın bir parçası haline geldiği bu günlerde, bizde EŞKOM A.Ş. olarak bu teknolojik gelişmenin uzağında kalmayarak geliştirdiğimiz E-Yönetim Uygulamasını (WEB ve Mobil olmak üzere) tamamlayıp hizmetinize sunuyoruz.


Takbis, TUIK ve e-Devlet Kapısı Entegrasyonları

EŞKOM Takbis, TUIK, e-Devlet Kapısı Entegrasyonları Tamamlandı...

şlerinizi kolaylaştırıp bilgi akışının hızlandırılması amacıyla oluşturulan entegrasyonlarımız tamamlanmıştır. Türkiye Tapu Kadastro Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Kurumu ve E-Devlet portallarıyla EŞKOM modülleri arasındaki bilgi akışı sağlanarak siz müşterilerimizin vatandaşa daha hızlı ve eksiksiz hizmet vermeniz amaçlanmaktadır. Eğer sizlerde EŞKOM Yazılımlarına sahipseniz ve bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz Satış Temsilcilerimizle irtibata geçiniz.