El Terminali (Su Okuma) Uygulamalarimiz

El Terminali (Su Okuma) Uygulamalarımız

EŞKOM Mobil Uygulamaları ile daha kısa zamanda daha çok iş yapın…

Mobil belediyecilik, teknoloji tabanlı kentsel yönetim sürecinin en önemli uygulamalarından bir tanesi haline gelmiştir. Uygulama sayesinde kullanılan mobil cihazlarla zaman ve mekana bağlı kalmaksızın önemli belediyecilik faaliyetleri gerçekleştirilebilmektedir Yaşantımıza yeni girmeye başlayan mobil-iş sadece cep telefonu veya WAP ile sınırlı değildir.

PDA veya kişisel bilişim ekipmanları, taşınabilir bilgisayarlar bu anlamda yeni işlevler üstlenmeye başlamışlardır. Teknoloji dünyasında her gün bir çok yeni mobil uygulama örneğinde görülmektedir ki; iş ve mekan kavramları hızla değişmekte ve yeni mesai kavramları ortaya çıkmaktadır. Görevlendirilen personelin topladığı bilgileri, yaptığı denetimleri, tahakkuk ve tahsilatları online olarak sisteme aktarması ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Mobil uygulamaların büyük önem arz ettiği günümüzde EŞKOM A.Ş. olarak geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile yerel yönetimlerin işlerini daha kolay hale getirmiş bulunmaktayız. Taşınmazlar üzerinde yapılan değer arttırıcı işlemler ve yeniden değerleme tutarlarının takibi yapılır.Eşkom El Terminali Uygulamaları İle Yapabilecekleriniz & Avantajları;

  Offline ve online su okuma ve tahakkuk,


  Online pazaryeri tahakkuk ve tahsilat,


  Online tahsilat (tüm gelirler),


  Online veri toplama,


  Online işgaliye tahakkuk ve tahsilat,


  Online otopark tahsilat,

  İşgücü ve zaman kaybının ortadan kaldırılması,


  Gelirlerin zamanında ve yerinde toplanması,


  Vatandaş memnuniyeti,


  Yerinde hizmet,


  Seyyar ekiplerin denetlenmesi ve performans ölçümü,


  Online bilgi alışverişi,


  Modern ve hızlı belediyecilik anlayışı,