Araç Takip Modülü

Araç Takip Modülü

EŞKOM Araç Takip Modülü ile belediyenize ek yük getiren araç masraflarından kurtulun…

Araç filosuna sahip ve araçlarının güvenliğini, verimliliğini daha düşük işletim maliyetini hedefleyen her kuruluşun araç takip sistemlerinden önemli ölçüde yararlanması gerekmektedir. Araç Takip Sistemleri genel olarak iki temel ihtiyaç için kullanılmaktadır. Birincisi verimliliği artırmak ikincisi ise filo denetimini sağlamaktır.

Yerel yönetimlerin yada diğer kurum ve kuruluşların bünyesinde çalıştırdığı taşıtların internet ortamında yada lokal ortamda takibini sağlayan EŞKOM Araç Takip Modülü ile araçlarınızın denetim ve takibinin yapılabilmesi amaçlanmıştır. Araçla ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz bu yazılım sayesinde araç sürücülerinin otokontrolü de sağlanmış olacaktır. Araçlarla ilgili her türlü takip, yedek parça, madeni yağ, akaryakıt ve işçilik takibi araç plakası bazında yapılır. Yine aynı şekil sınıflandırmalarla ilgili olarak aynı modele ait araçlar arasında kıyaslamalı istatistiksel raporlar alınabilir. Araçların haftalık, aylık, yıllık kısacası istenilen tarih aralıklarında araç maliyetleri çıkartılabilir. Araçlarla ilgili iş emirleri hazırlanabilir.

Rapor ve tutanaklar sisteme işlenebilir ve plaka bazında araç görev raporu çıktıları alınabilir. Araçların periyodik bakımları, sigorta bilgileri, HGS-OGS, lastik değiştirme, kaza, muayene vb. bilgileri takip edilebilir. Kiralık olarak kullanılan araçların takibi yapılabilir.

Araç Girişi Oluşturma